Lanksčių ortakių sistema
PAUL lanksčių ortakių sistemoje naudojami plastmasiniai vamzdžiai, kurių diametras 75 mm. Tai yra ypač patogu, kuomet įrengti metalinių ortakių (kurie yra daug didesnio diametro) neleidžia per žemos lubos arba kai norima ortakius paslėpti grindyse. Grindinio ortakyno įrengimo atveju svarbu užtikrinti, kad ortakių neslėgtų krūvis. 

Sistemos privalumas yra tame, kad kiekvienas oro tiekimo ir ištraukimo plafonas ar difuzorius turi atskirą atšaką, kuri nėra jungiama į centrinį ortakį. Kiekviena atšaka aptarnauja tik atskiras patalpas, dėl to nėra garso sklidimo iš vienos patalpos į kitą per ortakį galimybės.

Sistemoje naudojamos 2 paskirstymo dėžutės - tiekiamam ir ištraukiamam orui (dideliuose objektuose gali būti ir daugiau). Tarkim ištraukimo atveju, į dėžutę suteka iš visų patalpų ištrauktas oras, kuris vienu ortakiu keliauja iki rekuperatoriaus ir vėliau pašalinamas lauk. 

Patogiausia kolektorių montavimo vieta yra šalia rekuperatoriaus, būtinai pastato viduje. Gali būti vertikalios arba horizontalios padėties.