Paul vėdinimo sistemos
JAU VEIKIA MŪSŲ NAUJA INTERNETINĖ SVETAINĖ
 
 
 
PAUL rekuperatoriai - tai pirmieji rekuperatoriai, kurie buvo sertifikuoti PASSIV HAUS INSTITUT Vokietijoje. PAUL turi unikalią užpatentuotą šilumos atgavimo iš šalinamo oro technologiją, todėl yra ypač efektyvūs bei tinkami naudoti pasyviuose namuose ir visuose kituose statiniuose, kurių savininkams/vystytojams rūpi energijos taupymas (iki 30% šildymo sąnaudų) bei komfortiškos gyvenimo bei darbo sąlygos.PARSISIŲSTI skirtingų gamintojų įrenginių palyginimą pagal Passiv Haus Institut metodiką

 

Didesnis komfortas
Vadovaujantis Passive HAUS Institut rekomendacvijomis valandą turi pasikeisti 0,3 dalis patalpoje esančio oro. PAUL vėdinimo sistemos leidžia užtikrinta nuolat tiekiamą šviežią orą, kas sąlygoja komfortiškas gyvenimo sąlygas (yra galimybė pasirinkti žiedadulkių filtrą alergiškiems žmonėms).
 
Panaikinama drėgmė
Nevėdinant patalpų ore susikaupia perteklinė drėgmė, kurios nepašalinus susidaro gera terpė pelėsiui ar grybeliui atsirasti. Per didelė drėgmė taip pat kenkia pastatų konstrukcijoms. Nuolat ištraukiant seną orą kartu pašalinama ir jame esanti drėgmė. 
 
Tyli aplinka
Veikiant vėdinimo sistemai nereikia atidarinėti langų. Gyventi ir dirbti mechaniškai vėdinamose patalpose yra ramiau, nes nesigirdi gatvės triukšmo. PAUL įrenginių skleidžiamas triukšmas dėl EC motorų ir korpuso izoliacijos yra minimalus.
 
Sumažintos šildymo išlaidos 

Dėl aukšto šilumos atgavimo efektyvumo, PAUL rekuperatoriai leidžia sutaupyti 30%-50% išlaidų, skirtų būstui/patalpoms šildyti. Projektuojant šildymo sistemą ir name naudojant PAUL rekuperatorių, reikėtų numatyti mažesnės galios katilą.

 

Šalinami nemalonūs kvapai 


Iš virtuvės, tualeto, vonios ir kitų patalpų priverstinai ištraukiamas oras, tokiu būdu šalinami cigarečių, prakaito, maisto gamybos ir kiti nemalonūs kvapai.

 
Patalpų vėsinimas vasarą

Vasaros metu paduodamą lauko oro galima atšaldyti padavimo ortakius montuojant žemėje po namu. Taip tiekiamas oras bus atšaldomas, o namo kondicionavimui reikės mažiau energijos.