Technologija
 
Unikali technologija

PAUL rekuperatoriai pasižymi itin aukštu efektyvumo koeficientu dėl paprastos technologijos. Šilumos mainai PAUL įrenginiuose vyksta ne dvejomis plokštumomis, kaip daugelyje plokštelinių rekuperatorių, bet net keturiomis. Tai leidžia padidinti plotą, kuriame vyksta šilumos mainai, bent 2 kartus. Todėl pavyzdžiui, ištraukiant 20C orą, paduodamą galima pašildyti nuo 0o C net iki 18o C.    

 
 
 
Šilumos mainai

Ši unikali technologija yra užpatentuota Vokietijos patentų biure. Dėl šios unikalios technologijos plotas, kuriame vyksta šilumos mainai, nuo įprastinių rekuperatorių skiriasi 2-3 kartus. PAUL rekuperatoriuose paviršiaus plotas, kuriame vyksta šilumos mainai yra 60 kv.m., kai įprastiniuose 15-30 kv. m.
 
 

Drėgmės atstatymo funkcija
PAUL rekuperatoriuose su F raide yra komplektuojamas drėgmę atstatantis šilumokaitis. Šis šilumokaitis yra unikalus tuo, kad be šilumos padeda atgauti ir drėgmę. Šilumokaitis pagamintas iš specialios polimerinės membranos (Dpoint technology), kuri leidžia iš šalinamo oro atgauti vandens garus, tačiau nepraleidžia kvapų. Stuttgarto Universiteto išduotas sertifikuotas patvirtina, kad kombinuotas tokio įrenginio naudingumas siekia 121,1 %.